M4 – Liikumine [Eesti]

Course Dates: Open-ended
Enrollment Dates: Enroll Anytime
Who can Enroll: Anyone
Course Language: English
Price:  FREE

About the Course

M4 - Liikumine [Eesti]

Tere tulemast kursusele M4 - Liikumine. Jeesus ütles: “Ja vaata, mina olen iga päev teie juures ajastu lõpuni.” Need olid Jeesuse viimased sõnad, mida ta oma jüngritele ütles, enne kui ta võeti pärast ülestõusmist taevasse. Tema sõnad kehtivad tema järgijate jaoks tänapäevalgi: Jeesus lubab olla meiega kõik meie elupäevad. M4 eesmärk on aidata meil suurendada elutervete juhtide ja kogukondade arvu. Jumal igatseb, et usule tulemine, jüngriks olemine ja missioonile saatmine välja maailma jätkuks kuni tema tagasitulekuni. Enne kokkusaamist kuulete te siin nelja veebipõhist õppetundi. Meie M4 kokkusaamise teemaks on:

Kuidas suurendada elutervete juhtide ja kogukondade arvu?

Me küsime järgmisi küsimusi:

  • Milline on teie protsess inimeste grupijuhtideks ja uute koguduste juhtideks kasvatamisel?
  • Millised on järgnevad sammud uue koguduse rajamisel?
  • Kuidas te aitate juhtidel ka iseend hästi juhtida ja edukalt lõpuni jõuda?

Palume teil vaadata üle kõik õppetunnid ja lugeda M4 raamatust M4 kohta käivat sissejuhatust ja peatükke, enne kui tulete nädalavahetuse kokkusaamisele. Seoses nende õppetundidega palume me teil anda ka lühikest tagasisidet. Teie tagasiside antakse edasi M4 juhtidele ning see aitab muuta nädalalõpu kokkusaamised interaktiivsemaks ning osalejate vajadustele vastavamaks.

Kõikide nädalalõpu kokkusaamiste jooksul koostatakse tegevusplaan, mis suunab teie meeskonda ja juhendajat, kes toetab teid terve M4 protsessi jooksul