M3 – Paljunemine [Eesti]

Course Dates: Open-ended
Enrollment Dates: Enroll Anytime
Who can Enroll: Anyone
Course Language: Eesti
Price:  FREE

About the Course

M3 - Paljunemine [Eesti]

Tere tulemast kursusele M3 - Paljunemine. Jeesus ütles: "ja tehke jüngriteks kõik rahvad..." Jeesust ei huvita väga, kui palju inimesi meie kokkusaamistel käib - teda huvitab see, kuidas me hoolitseme tema töötegijate, järgijate ja jüngrite eest. See on väljakutseks kõikidele kogudustele, aga eriti just meile, kes me tegeleme koguduste rajamisega. Pikemas perspektiivis sõltub igasugune kasv jüngrite tegemisest. M3 eesmärk on aidata teil luua terviklik jüngerluse rütm. Enne kokkusaamist kuulete tee siin veebis nelja õppetundi. Meie kolmanda M4 kokkusaamise teemaks on:

Jüngerluse rütmi loomine

Küsime järgmisi küsimusi:

  • Milliseid jüngerluse praktikaid olete te otsustanud oma meeskonnas kasutada?
  • Kuidas te integreerite uusi usklikke oma rajatavasse kogudusse?
  • Milline protsess aitab uusi usklikke kasvada küpseks Kristuses?

Palume teil vaadata ära kõik õppetunnid ning lugeda M4 raamatust läbi M3 puudutavad peatükid enne nädalavahetuse kokkusaamist. Palume teil seoses nende õppetundidega anda ka lühikest tagasisidet. Teie tagasisidet jagatakse ka M4 juhtidega ning see aitab muuta nädalavahetuse kokkusaamise interaktiivsemaks ning osalejate vajadustele vastavamaks.

Iga nädalavahetuse kokkutuleku ajal koostatakse ka tegevusplaan, mis on teetähiseks teie meeskonnale ja juhendajale, kes on terve M4 protsessi ajal teile toeks.