M2 – Misja [Poland]

Course Dates: Open-ended
Enrollment Dates: Enroll Anytime
Who can Enroll: A passcode is required to enroll.
Course Language: Polski
Price:  FREE

About the Course

M2 - Misja [Poland]

Witajcie w M2 - Misja. Jezus powiedział: "Idźcie więc...". Bóg powołał nas na misję polegającą na tym, że ludzie nawiązują z Nim osobistą relację. Zakładanie nowych kościołów jest potrzebne po to, aby nowi ludzie mogli połączyć się z nowymi wspólnotami. Celem M2 jest pomóc wam w zidentyfikowaniu grupy ludzi, do której jesteście powołani i tego w jaki sposób będziecie im ogłaszać i demonstrować ewangelię. Przed spotkaniem weekendowym posłuchajcie czterech wykładów. Tematem naszego spotkania będzie:

Do kogo Bóg was powołuje, aby głosić ewangelię i jak planujecie do tych ludzi dotrzeć?

Pytania, które zadamy brzmią:

  • Kim są ludzie, którzy żyją w okolicy, w której zakładacie swój nowy kościół?
  • Jakie znacie sposoby na przekazanie ewangelii tym ludziom?
  • Jak w praktyczny sposób możecie budować relacje z ludźmi w okolicy waszego nowopowstającego kościoła? 

Prosimy was, abyście obejrzeli całe nauczanie i przeczytali wstęp i rozdziały do części M2 z książki M4 zanim weźmiecie udział w spotkaniu weekendowym. W nawiązaniu do nauczania będziecie poproszeni o podzielenie się swoimi przemyśleniami. Wasze przemyślenia zostaną przekazane liderom M4 i pomogą w przygotowaniu i poprowadzeniu spotkania weekendowego w taki sposób, aby był odpowiedzią na potrzeby uczestników.

Podczas każdego spotkania weekendowego zostanie utworzony przez was plan działania. Pomoże on w pokierowaniu waszego zespołu i coacha, który będzie wspierać was przez cały proces M4.

Zacznij naukę.

Instructors

radekswierk@gmail.com
radek