M2 – Місія [Ukraine]

Instructor:  Yaroslav Pyzh
Course Dates: Open-ended
Enrollment Dates: Enroll Anytime
Who can Enroll: A passcode is required to enroll.
Course Language: English
Price:  FREE

About the Course

M2 - Місія [Ukraine]

Ласкаво просимо до частини M2 – Місія. Ісус сказав: "Отже, йдіть..". Бог покликав нас до Своєї місії й вона полятає в тому, щоб бачити людей, що приходять до особистис стосунків з Ним. Потреба у відкритті нової церкви в тому й полягає, щоб нові люди могли приєднатися до нової спільноти віри. Ціль частини М2 полягає в тому, щоб допомогти вам визначити людей, до яких ви покликані з Євангелією, та зрозуміти як ви проголошуєте та демонструєте Євангелію цим людям. Перед зустріччю вам запропоновано прослухати чотири лекції. Тема на нашій першій зустрічі М2 буде наступна:  

До кого Бог покликав вас, щоб проголошувати євангеліє спасіння, та як ви плануєте це зробити? 

Питання, що ми будемо задавати:

  • Які люди живуть в районі, в якому ви організовуєте нову церкву?
  • Якими шляхами ви можете ділитися євангелією з цими людьми?
  • Які є практичні способи збудування стосунків з людьми в районі, в якому ви організовуєте нову церкву? 

Просимо вас переглянути усі лекції та прочитати вступ і розділи, що стосуються частини М2 у підручнику М4 до того, як ви приїдете на нашу зустріч. Також просимо поділитися своїми роздумами під кожним з відео. Ваші роздуми допоможуть в організації зустрічі, зроблять теми для обговорення більш актуальними та інтерактивними, спрямованими на потреби участників зустрічи. 

Протягом кожної зустрічі буде розроблятися план дій, що направить вашу команду та наставника, що вас підтримує, у процесі навчання в М4. 

Instructors

Yaroslav Pyzh
slavikpyzh@gmail.com