M1 – Meister / Isand [Eesti]

Course Dates: Open-ended
Enrollment Dates: Enroll Anytime
Who can Enroll: Anyone
Course Language: Eesti
Price:  FREE

About the Course

M1 - Meister / Isand [Eesti]

Tere tulemast kursusele nimega M1 - Isand (Meister). Jeesus ütles: „Minule on antud kõik meelevald taevas ja maa peal.” Tema on ISAND. Tema on see, kes kutsub koguduse ehitajaid ja meeskonnaliikmeid. Tema annab visiooni, suuna ja ühtsuse. Seetõttu on M1 eesmärk aidata teie meeskonnal välja selgitada, millise visiooni Jumal on teile andnud, ning samas kasvatada teie pühendumist üksteisele. Enne esimest kokkusaamist kuulete ja mõtisklete te nelja õppetunni üle siin veebikeskkonnas. Meie esimese M1 kokkusaamise teema on:

Kuidas luua terviklikku meeskonda, millel on selge visioon ja kindel ettekujutus?

Me küsime teilt:

  • Kas kõik meeskonnaliikmed mõistavad, millist pühendumist neilt nõutakse? 
  • Mis on teie väärtused, nägemus ja koguduse mudel ning kas te olete meeskonnana selles osas ühel meelel? 
  • Kus te näete ennast 2-3 aasta pärast? Millist pilti te ette kujutate?

Soovitame teil enne nädalalõpu kokkusaamist kõik õppetunnid üle vaadata, lugeda sissejuhatust ning M4 raamatust M1 kohta käivat peatükki. Pärast igat õppetundi palutakse teil lühidalt mõtteid avaldada. Teie arvamusi jagatakse M4 juhtidega ning need mõtted aitavad teil kujundada ka oma nädalalõpu kokkusaamisi, muutes need interaktiivsemaks ning osalejate vajadustele vastavamaks.

Iga nädalalõpu kokkusaamise ajal koostatakse tegevusplaan, mis suunab teie meeskonda ja teie juhendajat, kes toetab teid terve M4 protsessi ajal.