M1 – Господь [Ukraine]

Instructor:  Yaroslav Pyzh
Course Dates: Open-ended
Enrollment Dates: Enroll Anytime
Who can Enroll: A passcode is required to enroll.
Course Language: Ukraine
Price:  FREE

About the Course

M1 - Господь [Ukraine]

Ласкаво просимо до курсу M1 – Господь (Master). Ісус сказав: "Дана мені уся влада на небі та на землі". Він - ГОСПОДЬ. Він той, Хто запрошує команду для відкриття церковної громади та її лідера. Він дає бачення та напрямок. Таким чином, цілю М1 полягає у тому, щоб допомогти вам як команді ще краще з'ясувати для себе, що ж каже вам Бог та наскільки ви присвячені одне одному. Під час сесії до загального зібрання у вас буде чотири уроки на цій онлайн платформі. Тема нашого першого загального зібрання М1 буде наступна: 

Як збудувати здорову команду з ясним баченням та визнеченною моделлю служіння?

Питання, що ми будемо ставити:
o Як ви можете зробити посвячення більш ясним для вашої команди?
o Які ваші цінності, бачення та модель церкви? Чи ви маєте згоду як команда? 
o Де ви себе бачите через 2-3 роки? Чи у вас у всіх та сама картинка? 

Ми просимо вас продивитися усі уроки та прочитати вступ та розділ М1 у книзі М4 до того, як ви приїдете на загальне зібрання. Вас також попросять коротко поділитися власними роздумами щодо цих уроків. З вашими роздумами зможуть ознайомитись лідери М4, що допоможе зробити загальну зустріч більш інтерактивною та сконцентрованою на потребах відвідувачів.  

Протягом загальних зібрань буде створено план дій, що буде направляти вашу команду та ментора, який буде підтримувати вас у процесі навчання на М4. 

Instructors

Yaroslav Pyzh
slavikpyzh@gmail.com